logo

SevgiSohbet.Com ~ Hakkında

SevgiSohbet.Com ~ Türkiye'de yaklaşık olarak 13 yıldır flash üzerinden web tabanlı sohbet etme imkan sağlamaktadır.

Web sitemiz kurulduğundan bu zamana kadar tek bir amacı vardır. Dünyada internet üzerindeki bütün BAY/BAYAN Sohbet Odaları kullanıcılarına rahat kullanılabilir arayüz, güvenli ve seviyeli bir şekilde hiç bir kullanıcısının rahatsızlık duymadan zaman geçirmesini sağlayan, hiç tanımadığı başka şehir ve/veya ülke çapındaki insanlarla yeni arkadaşlık ve dostluklar kurmalarını sağlamaktır.

Kurulduğumuz günden bu bugüne dek internet üzerindeki diğer Chat sitelerinden en büyük farkımız her zaman kullanıcılarına en kaliteli güven veren dostluk ve samimi geçen bir arkadaşlık platformu olmamızdır. Son yıllarda gelişen internet teknolojisi karşısında facebook, twitter, instagram v.b büyük çaplı kuruluşlardan sonra her ne kadar popülerliğini kaybetsede sohbet odaları eski potansiyeli olmasada bir hobi olmuğu için devamlılığını sürdürecektir.

Biz SevgiSohbet.Com Ailesi olarak başımıza her hangi bir sorun ( hastalık, ailevi sorun ) gelmediği sürece bir ömür boyu sayfamızı internet ortamında aktif tutarak bizim gibi chat sayfalarına gönül vermiş insanları sitemizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

SevgiSohbet ~ İletişim Formu

Görüş ve önerilerinizi bizim ile beraber iletişim formundan gönderip paylaşabilirsiniz.